Teknede Boğaz Turu

İstanbul boğazı, Marmara ve Karadeniz’i birleştiren düz olarak hesap edildiğinde uzunluğu 32 km’dir. Rumeli yakasından Haliç’in o güzel kıyılarına, Anadoluhisarı’ndan Rumelihisarı’ kadar uzunluğu olan boğazın en derin bölgesi Bebek ile Kandilli arasındadır. İstanbul boğazına yapılan ilk köprü Boğaziçi (15 Temmuzlar Şehitler) Köprüsü’dür.

Panoramik Özel Boğaz Turu

İstanbul ülkemizin en nadide şehirlerinden bir tanesidir. Bu tur ile bu güzel şehir İstanbul Boğazı’nın bütün güzelliklerini yakın bir şekilde keşfetme imkanına erişeceksiniz.
Çünkü bu tur özel bir tur olduğu için bütün güzellikleri yakından görebilmeniz adına özel bir rotada hareket edecek ve Boğaz’ın en güzel yerlerini yakından görebilme ve fotoğraf çekebilme imkanına sahip olacaksınız.
Dünya’nın en pahalı evleri ve mükemmel yapılarıyla tarihi İstanbul’un yalıları, Dolmabahçe Sarayı, Osmanlı Sarayları, Tarihi yarımadalar, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Kız kulesi gibi İstanbul’un tarihine yüzyıllardır şahitlik eden yapıları en güzel gözüken yerlerden fotoğraf çekebilme ve görebilme imkanına sahip olacaksınız. Tabii ki bunu da eklemeden yapamayacağım, gün batarken hala turunuz devam ediyorsa unutamayacağınız bir manzara ile karşı karşıyasınız demektir.

Boğaz Turu

Boğaz turu biliyorsunuz ki özellikle yabancı turistler için günlük yapılan çok popüler hala gelmiş bir aktivite. Eminönü Galata Köprüsünden başlayarak Anadolu Kavağı’na kadar devam eden eşsiz İstanbul Boğaz Turu İstanbul’a gelen ziyaretçilerinin en başta yapması gereken çok önemli bir aktivitedir.
Avrupa ve Asya’yı birbirinden ayıran İstanbul Boğazı’nda özel tekne turlarıyla veya vapurlarla unutulmaz bir boğaz turunu tamamlamadan İstanbul Turunuzu tamamlamış sayılmazsınız.

Özel Tekneler İle İstanbul Boğaz Turu

Özel Tekneler ile Boğaz turları sizlere birçok seçenek barındırmakta, bunlar günlük boğaz turusaatlik boğaz turu ve gece boğaz turları olarak sınıflandırılmakta. Aynı zamanda Özel teknelerde yemekli ve yemeksiz olarak tercihinize göre seçme imkanlarınız da bulunmaktadır.

Özel tekneler ile Boğaz turunu katılmak isteyen misafirler için, Kabataş, Beşiktaş ve Eminönü sahilinde bulunan teknede organizasyon firmamızın teknelerinden birini seçerek istanbul boğazı turunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Standart bir İstanbul Boğaz turu yaklaşık 2 saat sürmektedir. Bu özel tekne turlarını sadece Boğazda gezmek, görmek için değil Doğum günleri, Nişan, Düğün, Evlilik teklifi, İş görüşmeleri, Yıl sonu partileri gibi bir çok etklinlikler için de kiralayıp kullanabilirsiniz.

Bu tarz özel tekneler ile İstanbul Boğaz turlarının fiyat aralığı ise sürelerine göre ve yemekli ya da yemeksiz olmasına göre değişkenlik göstermekte olup 80-100 TL başlayıp 350 TL ye kadar değişkenlik göstermektedir.
Özel Lüks Yatla İle İstanbul Boğaz Turu Boğaz Turu yapmak isterseniz ve sadece aileniz, arkadaşlarınız ve siz olun istiyorsanız Özel yat kiralama işlemi ile eşsiz güzel İstanbul Boğaz turu keyfini kendi istekleriniz doğrultusunda ve sizin istediğiniz rotada gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA