Teknede Evlilik Teklifi

Her kadının hayalidir özel bir teklif duymak erkeklerinde kara kara düşünüp aradıkları içinden çıkmadıkları durum ama biz işinizi kolaylaştıralım dedik bir çok farklı şık teklif türü var bu farklı ve şık evlilik tekliflerinden biride denizin ortasında maviliklerin içinde yapılan Teknede evililik teklifidir.

Bu teklifi edeceğin kişi denizi maviyi seven ve bundan kopamayanlardansa paha biçilemez bir evlenme teklifine dönüşür. Öncelikle yapmazmız gerek şık bir tekne kiralamak daha sonrası senin ve organizasyon firmasını hayal gücüne kalmış tabi senin de yapman gereken olmazsa olmazlar var. öncelikle şık bir giyim güzel bir yemek romantik bir müzik bunlar olmazsa olmazlarımız. Tabi tekne süslemelerini de unutmamak lazım renk renk uçan balonlar parlak renkli parti süsleri ile kombinlenebilir.

Masanın şık olmasınıda unutmamak lazım bunun bir evlilik teklifi olduğunu düşünürsek kırmıız tonlarında bir masa süslemesi güzel olabilir.Tabi hayal gücümüz bunlarla sınırlı değil bunlar sadece olmazsa olmazlarımız.Teklifimizi denizde yapacağız fakat deniz diyip geçmemek lazım onuda kendine göre yereleri var ve heryer farklı özelliklere sahip hepsini farklı bir manzarası var. Mesela boğazda yapalım teklifimiz o müthiş ışık manzaraları arasında 2 kıtanın tam ortasında 2 muhteşem köprünü arasında boğaz köprüsüne lazerle “Benimle evlenir misin?” yazarak bu teklifi yapabilir yada farklı teknelerden yine yardım alarak bir pankartla bunu yapabilir kıyıyı gören bir yerden havai fişek patlatarak bir şölen yaratabilirsin. Teknede evlenme teklifi denince akla genelde boğaz geliyor ama bun dışında yerlerde de güzel teklifler yapılabilir.

Örneğin ufak bir ada etrafında adanın farklı yerelerinden yapılan desteklemelerle yapılabilir. Güzel bir koy manzarası eşliğinde güzel bir teklif sunulabilir. Bu seçenekler saymakla bitmez hayal gücünüzle eş değer fikirler türetilebilir ama bir tekne kiralayarak bu işe başlamak gerektiğini unutmayalım sonrası hayal gücüyle geliyor. Bunun bir maliyeti de var tabi bu organizasyonu kendimiz tek tek planlarsak fiyat otamatik olarak artacaktır.

Bunu toplu paket halinde yapan organizasyon firmaları ile anlaşıp yapmak en mantıklı hazır paketlerle size yardımcı olacak fikir ve farklılıklar konusunda sizin için iyi olacaktır. Bu paketleri kendinize göre çıkarıp ekleyip kendiniz tasarlayabilirsiniz. Sevdiğiniz müzik tarzına göre bir müzik seçebilir, sevdiğiniz bir enstrümanı seçip canlı bir müzik sağlayabilir yada bir orkestra ayarlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin kararınıza kalmış.

Tabi bunlar arasında genelde keman baş bir tercih oluyor ama farklı bir şeyler deneyip saksafon trampet tarzında romantiklikten çıkıp neşeli bir orkestra ile de bu teknede evlilik teklifi sunabilirsiniz. Masanın şıklığıyla bereber yemekte bu teklifde önemli bir yer tutuyor.

Yanında açılan güzel bir şampanya da bu güzel teklife farklı bir heycan katacaktır. Kendimizde şık olmalıyız demiştik. Organizasyonu önceden biliyoruz, buna uygun bir de kıyafat giymemiz gerekiyor.

Alıştığımız tarzda bir teknede evlilik teklifinde güzel bir takım elbise veye smokin yeterli olacaktır. Ama konsept bir teklif düşünürsek o zaman buna uygun giyinip eşimize farkettirmeden buna ikna edip uyumlu giyinmek gerekir. Şimdi belki de en önemli yerelerden birine geldik.

Bu anları ölümsüzleştirmek gerekir. Fotoğraf veya video kaydı benim gözümde burdaki en önemli olaylardan biri. Evet bu unutulmaz bir an olarak 2 kişininde aklından hiç çıkmayacak belki, ama yıllar sonra bunu konuştuklarında ve açıp fotoğraflara baktıklarında bu anı farklı bir şekilde tekrar gözlerinde canladırarak, suratlarında ki o mutluluğu bir birlerine yansıtacaklar. Başta söylemem gerekiyordu fakat unutmayacağınız düşünerek belirtmedim bir yüzük almayı unutmayın .

Call Now ButtonŞİMDİ ARA