Teknede İş Toplantısı

Teknede iş toplantısı yapmak size ve şirketinize prestij katarken, çalışanlarınıza ve sizinle çalışmak isteyen ortak iş grubunuza verdiğiniz önemi gösterir. Günümüzde iş insanları artık bir ofisin içinde bunaldıkları için yaratıcılıklarını arttırmayı amaçlayarak farklı konseptler aramaktadır. Bu farklı konseptlerden en çok dikkat çekeni ise teknede yapılan iş toplantılarıdır.
Dünya üzerinde en çok dikkat çeken şehirlerden biri olan İstanbul size Teknede iş Toplantısı imkanı sunuyor. Bu imkan sadece özenle seçilmiş iş insanları için. Dört duvar arasında sıkıldıysanız ve artık yaratıcılığınızı kaybetmeye başladığınızı düşünüyorsanız daha fazla beklememenizi öneririm.

Çünkü kendi prestijinizi ve şirketinizin prestijini düşünüyorsanız artık farklı konseptlerle çalışmayı düşünmelisiniz. Bu farklı konseptler çalışanlarınıza vermiş olduğunuz değeri gösterirken iş ortaklarınız için daha samimi bir ortam sağlayacağından yeni imzalar ve yeni alanlar üzerine konuşmanız için eşsiz bir hamle olacaktır. Sektörünüzde rakiplerinizin bir adım önüne geçip daha büyük anlaşmalar yapmak istiyorsanız ve ofisinizde konuşurken artık bunaldığınızı ve saatler süren toplantılarınızda ofisinizin toplantı salonunda bunaldığınızı düşünüyorsanız teknede iş toplantısı düzenlemeyi düşünme zamanı gelmiş demektir.

Yurt dışından gelen misafirleriniz sizin belirlediğiniz rotada dolaşırken sizinle yapacakları toplantı beklenildiği kadar verimli geçmeyebilir. Çünkü bu toplantı için gelen iş insanları saatlerini uçak seyahatinde geçirecekleri yetmezmiş gibi bir de geldikleri zaman otellerine gidip orada kalacaklar. Eğer sizin toplantınız önemliyse ve iş toplantınız için gelen iş ortaklarınız daha önce İstanbul’u gezmedilerse, bu artık o kadar da önemli bir sorun değil. Çünkü İstanbul’un asırlar boyu süren mükemmel tarihi sadece sözlerde, tarih kitaplarında değil, mimari ve daha önemlisi topraklarında denizinde kalmıştır. Gelen iş ortaklarınızla birlikte güzel bir teknede iş toplantısı yapmanız hem misafirleriniz için hem de sizin için harika olacaktır.

Boğazın eşsiz sularında yapılan iş toplantıları sizin kalitenizi arttırırken orada yaptığınız iş toplantınıza katılan iş insanlarının ufkunu açarak daha verimli bir konuşma , tartışma ve anlaşma ortamı sağlamaktadır. Teknede iş yemeği düzenlemek sıcak bir ortamın yanı sıra samimi ve bir o kadar konforlu bir ortam hazırlamasının yanı sıra insan ruhunun özgürlüğünü dışarıya çıkartmasından dolayı konuşulan konuların, tartışılan konularının daha sağlıklı ve daha özgür olmasını sağlar. Denizde gidebileceğininiz bütün yönler için bazı rüzgar ve dalga söz konusudur. Bunlardan bir kısmı Rodos, Poyraz, Yıldız ve Karayeldir. Bu dalgalarının tekneye her dokunuşu farklı bir şekilde olsa da sizin ve orada bulunan iş arkadaşlarınızın ruhuna fark edilmeden küçük bir dokunuşta bulunacaktır.

Bu dokunuş her ne kadar küçük gözükse bile o sırada konuşulan ve tartışılan konulara en derinden etki edecektir. Bu etki siz o an fark etmeseniz bile sizin toplantınızın ve görüşmenizin çok daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Akıllarda kalacak bir toplantı ve anlaşma imzalamak istiyorsanız hiç düşünmeden bir tekne firması ile temasa geçmelisiniz. Bu sizin müşterilerinize vermiş olduğunuz değeri de temsil edeceği için, konuklarınızın çok memnun olarak toplantıdan ayrılacağından emin olabilirsiniz.

Ofisinizde saatler süren toplantılar yaparken fark ettiyseniz toplantı bittikten sonra acıkmış oluyorsunuz. Çünkü kapalı havada saatler süren konuşmalar insanı sadece işe odaklamaya çalışırken aslında işten de o kadar uzaklaştırıyor. Ama yapacağınız bir turda iş hakkında en sert konuşmalarının ve en zor soruların altındayken etrafınıza bakarak ilham bulacağınız mükemmel yapılar mevcut olacaktır. Zamanın ruhunu yakalamak istiyorsanız daha verimli ve daha sağlıklı bir toplantı yapmak istiyorsanız İstanbul boğazında düzenlenen bu eşsiz turları kaçırmamanız size ve işinize çok iyi gelecektir.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA