Teknede Kutlama ve Özel Günler

Bilindiği üzere teknede yapılan kutlamalar hep popüler ve ilgi çekici olmuştur. İnsanlar özel günlerini, doğum günlerini, evlilik yıl dönümlerini teknede kutlayabildiği gibi bunların yanı sıra teknede güzel bir akşam yemeği yiyebilir ya da güzel bir kahvaltı da edebilirler. İsteğe göre hazırlanan tekneler bir iftar yemeğine, bir düğüne, bir sünnet yemeğine ya da bir nişana ev sahipliği yapabilirler.

Tekne kutlamalarını özel kılan sebeplerden biri de karada alışılmışın yanı sıra deniz üzerinde bir kutlama tarzı olmasıdır. Baş başa vakit geçirmek isteyecek olan kişiler için de eşsiz bir seçenektir. Bunun yanı sıra kalabalık doğum günü partileriyılbaşı partileri ve iş yemekleri tarzında kutlamalar da teknelerde rahatlıkla yapılabilir . Denizin de kattığı farklı hava ile beraber eğlencenin dibine vurduğunuz çılgınca bir parti ya da eşinizle, sevgilinizle çok romantik ve huzurlu bir akşam yemeği yiyebilir ya da yeni yaşınıza arkadaşlarınızla suyun üzerinde delicesine eğlendiğiniz bir doğum günü kutlaması ile girebilirsiniz.

Birçok insan özel bir evlilik teklifi almak ister değil mi? Sonuçta kim istemez ki harika bir teknede romantik bir evlilik teklifi aldıktan sonra güzel bir yemek yiyip tüm gece dans etmeyi, denizi izleyerek turlamayı? Günlük hayatın akışından, stresli bir gün ya da haftadan sonra eşinizle akşam yemeğinizi bir tekneden yemek harika olmaz mı? İş ekibinizle başarılı şekilde bitirdiğiniz bir projenin ya da çalışmanın ardından bunu bir tekne yemeği ya da partisiyle kutlamak da kulağa hiç fena gelmiyor sanki. Kutsal olarak kabul ettiğimiz Ramazan ayında sevdiklerinizle teknede tüm şehrin manevi havasını içinize çekerek açacağınız orucun ve yiyeceğiniz iftar yemeğinin tadı da eminim ki mükemmel olacaktır.

Tekne kutlamaları teknenin bağlı olduğu liman ya da marinalarda yapılabildiği gibi istenirse açık denizde de yapılabilir. Hatta rotanızı bir koya ya da plaja çizip kutlamanızı demir attığınız birçok farklı yerde yapabilirsiniz. Son günlerde artan sosyal medya kullanımı da tekne kutlamalarına olan ilgiyi arttırmış durumda. Bir partitoplu bir iş yemeği, baş başa yenen bir akşam yemeği gibi özel anların fotoğraf ya da videoları sosyal medyalarda paylaşıldığında insanlar tarafından yoğun bir ilgi ve beğeni ile karşılanmaktadır.

Günümüzde tekne kutlamaları organizasyonu yapan şirketler işlerini oldukça ilerletmişlerdir. Örneğin tekneden yapılacak bir düğün için tüm organizasyonu yapabilmekteler. Pastasından, süslemesine, süslemesinden fotoğrafçısına kadar her şeyi hazırlayabiliyorlar. Teknelerde, nişan ve düğün organizasyonlarıdoğum günü kutlamaları ve yemekli toplantılar için tekne kiralayabiliyor, istediğiniz saatler arasında ve yine istediğiniz rotada tekneyle dolaşabiliyorsunuz. Mezun olanlar için, arkadaşlarıyla son kez bir araya gelip mezuniyeti doyasıya kutlamak yaşamın önemli anlarından biridir.

Mezuniyet kutlamaları için farklı ve güzel mekânlar olsa da teknede mezuniyet kutlaması çok daha zevkli ve eğlenceli olmakta. Tabiki; Teknede sizden başka kimsenin bulunmaması, kimsenin sizi izlemiyor oluşu, ve hiçbir dış etkenin sizi rahatsız etmiyor. Olması da teknede yaptığınız kutlamanızın keyfini bir hayli arttırıyor. Son olarak benim de size tavsiyem kutlamalarınızı tekneden yapmanız olacaktır çünkü herhangi bir otel, restoran gibi kalabalık ve tamamıyla size ait olmayan yerlerde bir doğum günü kutlaması, bir düğün, bir nişan gibi özel günlerinizi kutlamak yerine özel ve güzel bir teknede unutulmayacak, uzun yıllar boyu aklınızdan çıkmayacak eşsiz vakit geçirmeniz mümkündür.

Üstelik bu organizasyonu yapan oldukça iyi şirketler varken tekneden kutlama yapmak bir hayli kolay ve oldukça akla yatan bir kutlama yöntemi haline gelmiştir.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA