Teknede Mezuniyet Organizasyonu

Geleceğimiz için attığımız bir adım başarılı bir şekilde tamamlanması ile sonudan mezuniyete geldi sıra. Artık sınav streslerimiz son buldu. Sabahlara kadar ayakata kaldığımız uzun geceler son buldu. Hayatımızın geri kalanı için yapmamız gerek bu önemli görevi başarılı bir şekilde tamamladık şimdi eğlenme sırası bizde. Her okulun kendine ait bir tarzı vardır bu onur törenlerinde. Hiç teknede mezuniyet kutlaması düşündünüz mü ? Emek vererek kazandığınız ve aynı şekilde emek vererek bitirdiğiniz o okulların bitişinin kutlanması hayatta en mutlu anlardan bir tanesi olabilir.

Okul hayatınızın bitişi iş hayatına atılışınızın ilk günü olarak değerlendirilebilir ve özel olmalıdır. Bunu teknede yapmak güzel bir anı ve farklı bir deneyim olacaktır. Alışılmışın dışında bir spor salanun da, bir açık alanda veya bir balo salonunda değil denizin ortasında teknede. İş hayatı ekonomik özgürlüğe ilk adımınız olarak adlandırılırsa denizin ortasında bir teknede mezuniyet de bu özgürlüğün bir sembolü olarak görülebilir. Teknede yapılan bu kutlamada diğer kutlamaların yanı sıra farklı toplu etkinlikler yapılabilir. Örneğin tekneden yükselecek olan dilek balonlarını bir hayal edin, bunun görselliğini fotoğraflarla unutulmaz bi anıya dönüştürebilirsiniz.

Aynı şekilde yıllarca beraber okuduğunuz arkadaşlarınızda kendinizi kaliteli hissedirecek bir mezuniyet anısı olacaktır. Bir kokteyl tarzında bar masalarıyla donatılmış bir tekne alkol, mezeler, aparetif yiyecekler. güzel bir canlı müzik eşliğinde gece süresince duraksız bir eğlenceye dönüşebilir. Ya da daha resmi düşünülüp akademik kadronuzdaki öğretmenlerinizle güzel bir akşam yemeği ardından klasik müzik eşiliğinde gelcek adına yapılcak son toplu güzel sohbetler. Her tarza uygun bir mekan denizin ortası, siz nasıl isterseniz o tarz bir mekana dönüşmeye hazır. Sıvı bulunduğu kabın şeklini alan bir maddedir.

Denizin ortasındaki bir mezuniyet kutlaması da buna benzer, ordaki insanların isteği eğlenme anlayışı ile istediği şekle girebilir. Bu etkinlik sırasında kapalı duvarları ya da hep aynı manzarayı görmeyeceksiniz. Nereye isterseniz oraya gidebilceksiniz. Sürekli değişen bir mekan ve manzaranız olacak. Bu etkinlikler bir sanatçı eşliğiyle güzel bir konserede çevrelebilir ya da büyük bir tekneyleyle konaklamalı şekilde 1 geceden daha uzun bir süre farklı farklı yerlerde bir kaç gün yapılabilir. Gündüz sıcak bir koy da duraklayıp o maviliğin tadı çıkarılıp sonra tekrar harekete geçilip akşam güzel bir boğaz manzarasında güzel bir yemek ardından şekrin ışıkları etrafında müzik eğlence ve son olarakta şehrin ışıklarında uzak yıldızlarla baş başa güzel bir uyku. Sizcede sınırsız bir eğlence değil mi? Hayatın klişelerinden kurtulun ve bu farklılıkları kaçırmayın.

Ya da planları boğazın eşsiz akıntısına bırakın sizi iki kıta arsında sizi gezdirsin. Bu heycanla yapacağınız gürültüden sesten etkilenip rahatsız olacak kimse yok, çünkü özgür bir kutlamadasınız. Bu güzel organizasyonu size kusursuz bir şekilde sunuyoruz. Bunu daha eğlenceli hale getirmek sizin hayal gücünüze kalmış bu teknde yapılacak ufak tefek ödüllü yarışmalar bu güzel ana eğlence katacaktır.

Fotoğraf kısmıda çok önemli. Bu anları ölümsüzleştirmek lazım. Yıllarnızın geçtiği o arkadaşlarınızla Boğaz Köprüsünün altında güzel bir fotoğraf, yemekte güzel sohbetler sırasında suratınızdaki o mutlulukları geleceğe aktarcak güzel kareler. Teknede mezuniyet töreni tam anlamıyla eşi benzeri olmayacak tarzda bir kutlamaya dönüşecek. Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bir sözüyle sonlardırmak istiyorum sözlerimi ” Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.” Bu teknedeki kutlama geleceğinizin başlangıcıdır. Baştan sona kadar dolu dolu geçecek bu töreni hayatınız boyunca unutamayacaksınız.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA