Teknede Nikah Organizasyonu

Teknede Nikah Organizasyonu Teknede nikah organizasyonu günümüzde her gün git gide popüler olan bir organizasyon türüdür. Günümüzde artık yeni evlenen çiftler iş hayatlarında ofis ortamlarından sıkıldıkları için kapalı düğün salonlarını tercih etmemeye başladılar.

Artık yeni evlenecek olan çiftler açık hava düğün salonlarına ya da tekne turlarına yönelmeye başladılar. Kır düğünü diye adlandırılan açık hava düğün salonları günümüzde oldukça rağbet görüyorlar. Bunun yanı sıra teknede yapılan organizasyonlar bu sektördeki yerini her gün biraz daha büyüterek kendini hissettirmeye devam ediyor. Özellikle İstanbul’un eşsiz maviliği teknede nikah organizasyonlarının yeni gözdesidir. Teknede nikah organizasyonu yeni bir başlangıç yapan mutlu çiftimiz için oldukça önemlidir. Nikah memurlarıyla yapılan anlaşmalar ile nikah memurları artık sizin belirlediğiniz yere gelip sizin istediğiniz gibi nikah töreninizi yapabiliyor.

Dileyen çiftlerimiz ise nikahlarını devlet nikah salonlarında yapıp daha sonra eğlence amaçlı bu organizasyonu yapabilirler. Günümüzde artık yeni evlenecek olan çiftlerimiz hayatlarını bağlayacakları kişilerle başlangıçlarını akıllarda kalıcı bir şekilde yapmak istiyorlar.

Bu yüzden özellikle İstanbul olmak üzere diğer illerimizde de tekne turları sayısı her gün artmaktadır. Piyasa genişlemesi, çalışan insanların artık ofis ortamından sıkılıp hayatlarında yaşayabilecekleri en güzel gününü en unutulmaz şekilde yaşamak istiyorlar. Ofis ortamı insanların gün boyunca dört duvar arasında çalışması nedeniyle en mutlu olacakları günü olabildiğince renkli yaşamak istiyorlar. Yaz nikah organizasyonlarında klasik bir nikah salonu yerine insanlar farklılık istedikleri için teknede nikah organizasyonları her gün daha çok talep almaya başlıyor.

Teknede nikah yapmak için en önemli kısım mevsim sıcaklığı ve mevsim değerleri. Herkesin aklında kalmasını istediğiniz bir nikah düşünüyorsanız ya da nikah sonrası arkadaşlarınızla üç dört saatlik bir eğlence istiyorsanız ama sadece kendi arkadaş grubunuzla olup farklı insanlar tarafından rahatsız edilmek istemiyorsanız , İstanbul da bulunan tekne turları size bu imkanı en lüks mekanı aratmayacak derece yaşatıyor. İstanbul da teknede nikah yapan çiftler diğer illere göre daha şanslılardır. Şanslı olmalarının birçok nedeni vardır ama ben sadece birkaç tanesine değinmek istiyorum.

İstanbul tarihi ile dünya da yaşayan herkesin bildiği bir şehirdir. Tarihi kadar mimarisi de bir o kadar dikkat çekmektedir. Siz en mutlu gününüzde yanınızda değer verdiğiniz insanlar ile teknede boğaz turu yaparken İstanbul’un tarihi size eşlik edecektir. Boğaz turu boyunca Galata köprüsünden Dolmabahçe sarayına , Kız kulesinden Sultan Ahmet camisi sizi yalnız bırakmadan en mutlu gününüzde her zaman yanınızda olacaktır.

Burada nikah memuru ve nikah şahitlerinizin yanı sıra İstanbul size şahitlik edecektir. İstanbul’un içinde aynı zamanda İstanbul’dan uzak bir nikah için teknede nikah organizasyonunu tercih etmelisiniz. Unutulmaz bir gece için sizin ve misafirleriniz aklında kalacağı bir çok noktadan sadece birkaçı olacaktır. Yeni bir yola çıkan çiftimiz çıktıkları yolda en çok değer verdiklerini ararken çiftin ailesi de sadece yerinde oturmadan eşsiz İstanbul manzarasında çocuklarının mutluluğuna eşlik edeceklerdir.

Açık havada ve İstanbul’un derin maviliğinde kaybolan misafirleriniz eğlencenin yanı sıra aralıksız ikramlarımızla dinlenirken yorulmayacaktır. Hiç bitmemesini isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor olacaktır. Alışılmışın dışına çıkmak isterseniz teknede kimsenin unutamayacağı bir nikah organizasyonu sizin için eşsiz bir deneyim olacaktır.

Sizin için düzenlenen bir günün en güzel geçmesi için çalışan kadromuz ve organizatörlerimiz en sıkı bir biçimde çalışacaklardır. Ailenizin , misafirlerinizin ve en önemlisi gecenin çifti için İstanbul ile birlikle çalışan çalışma arkadaşlarımız her daim yanınızda olacaktır. Peki siz hala kapalı düğün salonlarında mı nikah yapmak istiyorsunuz?

Call Now ButtonŞİMDİ ARA