Teknede Sünnet Organizasyonu

Alışılmışın dışına çıkmaya hazır mısınız? Dünyadaki en önemli parçanızın yani evladınızın unutulmaz bir sünnet düğünü olmasını istemez misiniz? Size bugün teknede sünnet düğünü fikrini sunacağım. 4 duvar arasında olan etkinlikler sizin ilginizi çekmiyor ise, bu fikir tam size göre. Son zamanlarda trend olan bu etkinlik, sizin ve ailenizin misafirlerini en güzel şekilde ağırlayıp, son derece unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Herkes için bilinen bir gerçek vardır ki oda insanların düğün etkinliklerinde kendileri için değil daha çok misafirleri için çaba harcadığıdır. Sizler mutlu olsanız dahil misafirlerinizi iyi ağırlayamamanız demek başarısız bir düğün anlamına gelir. Gönül ister ki hem çocuğunuz, hem aile büyükleriniz, hemde misafirleriniz mutlu olarak bu etkinlikten ayrılsınlar. Üstelik lüks bir etkinlik olmasından ziyade hiçte düşünülen kadar pahalı etkinlikler değildir.

Artık düğün salonlarının veya etkinlik yapılacak kapalı mekanların fiyatları çok absürt fiyatlara çıkmıştır. Herkes böyle yerlerde düğün yaptığı için salonlarda yer kalmamakta ve bununla birlikte fahiş fiyatlar çekilmektedir. Teknede Sünnet Düğünü yapmak hem tarih olarak rahat, hemde ekonomik açıdan çoğu düğün salonundan daha uygundur. Kim eşsiz İstanbul’un eşsiz denizinin ortasında bir teknede düğün yapmak varken 4 duvar bir salonu tercih eder ki. Üstelik artık bu organizasyon için kullanılan teknelerde, düğün salonlarında olan tüm ekipmanlar mevcut. Örneğin müzik sistemi, mutfak, içecek barı vs. her şeyiyle tam donanımda olan bu tekneler asla size karayı aratmayacaktır.

Bu etkinlikler isteğinize göre yemekli, yemeksiz olarak ayarlanabilir. Hatta dilerseniz dışarıdan kendi aşçınızı, kendi DJ’inizi düğününüze getirebilirsiniz. Size kesintisiz olarak hizmet verecek bir ekip sizi bekliyor olacaktır. Sizler alışılmışın dışına çıkmayı seven yeniliklere açık bir aile iseniz, hem farklı olan hemde eğlenceli olacak teknede sünnet düğünü etkinliğini size ısrarla öneriyoruz.

Genelde böyle etkinliklerde en önemli olan şey fotoğraf ve kamera çekimidir. Sizlerin mutlu anlarınız sonsuza kadar saklayabileceğiniz, aileniz ile birlikte sınırsız eğlenebileceğiniz bu anların kayıt altına alınması, sizlerin ilerde bu anları izleyip yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşmasına sebep olacaktır.

Çocuğunuz için en iyisini istediğinizin farkındayız. Düğün salonlarının o gergin havasından uzak, misafirleriniz içinde tatil havasında bir etkinlik herkes için unutulmaz olacaktır.

Çocukların geneli sünnet düğünlerini hatırlamaz ama bu sünnet düğünü muhtemelen unutulmaz olacaktır. Düğün başlamadan bir konvoy geleneği vardır. Bunu da sizin istediğiniz doğrultusunda büyük tören teknesi ufak teknelerle rotasız ve özgür bir konvoy yapılabilir.

Tabi maliyet biraz artabilir ama farklı ve unutulmaz olmayı kim istemez. Bizim sizler için bir önerimizde, dağıtacağınız davetiyelerin tekne şeklinde ufak maketler halinde olması, düğününüzün konseptine uygun olacaktır. Davetiye ve sünnet düğününün teknede oluşu çağırdığınız misafirlerinizin ilgisini çekecek, tüm misafirleriniz katılmak isteyecektir.

Gelecek kişi sayısını daha önceden tespit edilip ona göre bir tekne kiralanmalıdır. Düşündüğünüz sayıdan fazla kişinin olması bu organizasyonda ciddi sıkıntılar yaratabilir. Ayrıca teknede sünnet düğünü yapmanın bir diğer riski ise hava koşullarının kötü olmasıdır.

Hava durumunu hesap ederek, yaz ve bahar ayları tercih edilmelidir. Hiç kimse fırtınalı bir havada tekne ile açılmak istemez. Bu koşullara dikkat ettiğiniz takdirde harika bir düğün geçirmemek için hiçbir sebep yoktur. Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki önemli olan şey sizin ve ailenizin mutluluğudur. Çocuğunuz için hayatında bir kere yaşayacağı bu anı eşsiz kılmanın bu denli kolay olmasını değerlendirmenizi, düğününüze gelecek olan tüm konuklarınızın ise unutulmaz bir sünnet düğününe tanık olmalarını şiddetle tavsiye ederiz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA